Başkan Eroğlu'na Çanakkale teşekkürü

Her hafta Tokat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Çanakkale ve Bursa İllerine düzenlenen kültür gezileri kapsamında çeşitli mahallelerden bayanlar turlara katılıyor.

            Geçtiğimiz hafta Çanakkale Şehitlik ve Bursa illerine ziyareti giden Yeniyurt, Örtmeliönü, Çay, Derbent ve Bedestenlioğlu Mahallesi sakini bayanlar, halk günü toplantısına katılarak Başkan Eroğlu’na teşekkürlerini iletti.

            Teşekkür ziyaretine gelen bayanlar, heyecanları ve duydukları memnuniyeti Başkan Eroğlu ile paylaşarak hem dua ettiler, hem de Çanakkale ve Bursa bölgesinden getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.

            Ayrıca 2018 Yılı Çanakkale Zaferi Kutlama Programını icra edecek Endüstri Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri de Tokat Belediyesi organizesinden ziyarete gönderildikleri Çanakkale'den dönerek, Başkan Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

            Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, tek amacımız gönüllere girmektir, hamdolsun bu geziler sayesinde binlerce annemizin, hanım kardeşimizin duasını alıyoruz dedi.

            Başkan Eroğlu konuşmasında, “Kınalı Kuzuları yetiştiren, eli öpülesi annelerimizi her hafta Çanakkale'ye uğurluyor, binlerce dua ediyor, dua alıyoruz.

            Bu hafta da Yeniyurt, Örtmeliönü, Çay, Derbent ve Bedestenlioğlu Mahallesi sakini değerli annelerimizi Çanakkale Şehitliğine ziyarete gönderdik. Ziyaret sonrasında bizlere teşekkürlerini iletmek için Halk Günümüze gelen annelerimizi belediyemizde misafir ettik. Allah onların dualarını eksik etmesin. İnşallah havalar elverdiği ölçüde Kültür Turlarımıza devam edeceğiz.

 

            Çanakkale ruhunu yüreğinde hisseden öğrenciler, 18 Mart Çanakkale anma programında inşallah o ruhu yansıtacaklar. Çanakkale Şehitlik ziyareti sonrasında bizleri ziyaret ederek, teşekkürlerini ileten gençlerimize icra edecekleri programda başarılar dilerim.” dedi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat

25.03.2019