Tokatspor alt yapısına Özgem Life’dan jest
Tokatspor alt yapısına Özgem Life’dan jest

Tokat’ımızda modern mimari tarzı, kalitesi ve benzersiz konsepti ile “Yaşam Enerjiniz Hep Yüksek Olacak, Hayalleriniz Bizimle Hayat Buluyor” vurgusunu öne çıkararak konut sektöründe söz sahibi olan ÖZGEM LİFE GROUP’un sahibi Hasan Hüseyin Koç, Tokatspor Kulübü’nün alt yapı oyuncularına bir jest yaptı.

ÖZGEM LİFE GROUP adına Tokatspor'un U 14, U 15, U 16, U 17 ve U 19 takımlarındaki alt yapı oyuncularının ihtiyaç duyduğu YAĞMURLUKLARINI karşılayan Hasan Hüseyin Koç, Uzunburun Tesislerinde antrenmanlarını yapmakta olan oyunculara yağmurlukları teslim etti. Bu ortamda Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ile Tokatspor Yönetim Kurulu Üyeleri de bulundu. Hem oyuncularla hem de Yönetim Kurulu Üyeleriyle Tokatspor üzerine sohbet eden Başkan Eroğlu, alt yapı oyuncularının A Takım'da Tokatspor formasını başarıyla terletebilecek şekilde çalışılmasını önemsediklerini vurguladı. Hasan Hüseyin Koç'a duyarlılığından ötürü teşekkürlerini dile getirdi.

            Alt yapı antrenörleri Hakan Alpay, Orhan Akdağlı, Dursun Yıldırım, Mahmut Baycu ile Alt yapıdan sorumlu Yönetici Ali Eraslan, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na, Hasan Hüseyin Koç’a bu jestlerinden ötürü teşekkürlerini ifade ettiler. Diğer yandan alt yapı takımlarının çalışmalarını, antrenmanlarını yapacak yeni sahaların yapılması noktasında beklenti içinde olduklarını dile getirdiler.

PENALTI ATIŞLARI…

            Alt yapı oyuncuları yağmurlarını teslim almaları sonrası antrenmanlarına başlarken, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri de ‘penaltı’ atışları yaptılar. Kaleci Hüseyin’e karşı 3 penaltı atan Başkan Eroğlu 2’sini gole çevirdi. Bilhassa bir panelka vuruşu yaptı ve gol oldu ki, “Tokatspor’u transfer etsek sizi” dedirtti.

 

            Günün anısına fotoğraf çekimi ile buluşma sona erdi.