KALK SELAHADDİN BİZ GELDİK

KALK SELAHADDİN BİZ GELDİK

                Yüz yıl önce Theodor Herzl isminde bir Siyonist, Sultan Abdulhamid Han'a gelerek  Filistin topraklarından Yahudilere yurt ister…

Sultan Abdulhamid Han'ın Theodor Herzl'e verdiği cevap manidardır:

                “Bu yerler bana ait değil milletime aittir. Bu yerlerin her karış toprağı için şehit verilmiştir. 93 Harbi'nde Orduy-u Humayun'umun Filistin Alayı'nın askerleri, bir tanesi dönmemek üzere bu kutsal topraklarda şehit olmuşlardır. Ben canlı vücud üzerinde paylaştırma yapamam. Filistin'e ancak cesetlerimiz üzerinden girilebilir.”

                Biz Müslümanlar sözümüze sadık kalamadık, dedemiz Abdulhamid’in emanetine sahip çıkamadık. Atamız Selahaddini Eyyubi’nin ve Abdulhamid Han’ın kemiklerini sızlattık.

                Size bir anekdot daha sunmak istiyorum;

                Guantanamo'da aylarca esir kalan  bir Türk kardeşimiz İbrahim Şen'in itirafı bu;

"Oradaki sorgulamalara İsrailli hahamlarda katılıyordu. Sorgulamanın birinde Yasef isimli bir yahudi komutan benim karşıma geçerek 'Türk hiç merak etme. Sıranın size gelmesine çok az kaldı. Irak, İran ve Suriye'den sonra sıra Türkiye'de. Kadınlarınız hizmetçimiz, erkekleriniz de kölemiz olacak. İstanbul'a geldiğimizde ilk önce dedeniz Abdülhamid'in mezarına gidecek; Ey Abdulhamid biz geldik diyeceğiz, sonrada mezarını ateşe vereceğiz' dedi İsrailli komutan"

                Bir İngiliz Generali Allenby, Selahaddin Eyyubi’nin mezarının başına geçmiş; ''Kalk Selahaddin! Biz yine geldik!'' demiştir…

                Bizim dedelerimiz  vaktiyle onlara Filistin'den toprak vermediği için hala kin güdüyorlar, intikam almayı istiyorlar. Adamlar yüz yıl önce yüz yıl sonrasının planını yapmışlar. Ne acıdır ki yüz yıldır biz İslam milletleri birbirimizle boğuşurken onlar adım adım planlarını hayata geçirmişler.          Nihayet yüz yıl sonra/bugün intikamlarını almak için son hazırlıklarını yapıyorlar…

Uyanın Ey Müslüman Kardeşler!

                Görüldüğü üzere koskoca İslam Coğrafyasında son kale biz kaldık. Ve sınırlarımız ateş çemberiyle sarılı. 3 Bin tır mühimmat yığıldı güneyimize, tüm terör örgütleri silahlarla donatılıp Irak Suriye sınırlarımıza kaydırıldı ve bizim sadece Suriye ile 900 km sınırımız var.

O silahlar bugün yarın ateşlenecek.

                Ve hala "bizim Suriye de ne işimiz var", “dünyayı biz mi kurtaracağız”, “Kudüs’ten bana ne” diyen var ise o kişi asla bu ülkenin insanı olamaz.

                Sadece kendi sınırını koruma zamanı değildir zaman. Sadece kendimizi düşünme zamanı değildir zaman. Orman yanıyor ve biz ormanın içinde bir eviz. Yangın bize doğru geliyor. Evin içinde kalırsak Allah korusun yanarız.

 

                Bilgilenin ve çevrenizi de acilen bilgilendirin.  Rehaveti, bana ne vurdumduymazlığını bırakın. İçeriden ve dışarıdan gelecek saldırılar için itidalli, uyanık ve hazırlıklı olmak zorundayız.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat