AMPUTE TAKIM KAPTANI ÇAKMAK'TAN ZİLE'YE ZİYARET
AMPUTE TAKIM KAPTANI ÇAKMAK'TAN ZİLE'YE ZİYARET

Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Takım Kaptanı Gazi Osman Çakmak eskiden başkanı olduğu Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

            İngiltere’yi 2- 1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı takım kaptanı Osman Çakmak memleketi Zile'de bir takım ziyaretlerde bulundu.

 

            Türkiye İngiltere maçında yüreklerini ortaya koyarak Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı’nın Kaptanı Hemşerimiz Osman Çakmak ilk olarak Zile Kaymakamlığını ziyaret etti.  2003 ile 2009 yılları arasında Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanlığı görevinde bulunan Ampute Milli Takım Kaptanı Gazi Osman Çakmak’ın Zile Şehit Aileleri Derneğini ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı. Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Gazi Himmet Atakol, "eski dernek başkanı Osman Çakmak’ın Ampute Milli Takımımızdaki başarılarından dolayı tüm hemşerileri olarak gurur duyduk. Başarılarının devamını tüm şehit ve gazi ailelerimiz olarak kendisini tebrik ediyoruz. O derneğimizin, Zile'mizin ve tüm Türkiye'nin gururu." dedi.