HALKA DAHA İYİ HİZMET VURGUSU

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kurum içi ziyaretlerinde halka daha iyi hizmet sunabilme vurgusunda bulundu. 

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yeni haftanın ilk mesai gününe belediye birimlerini ziyaretle başladı. Personelden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmaları ile birlikte ziyaretlerde bulunan Başkan Eroğlu “halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için gayret gösteriyoruz.” Mesajı verdi.

            Başkan Eyüp Eroğlu’nun dün gerçekleştirdiği kurum içi ziyaretlerine ilişkin bilgilendirmeleri şöyle oldu:

“Hafta başı mesaimize Belediyemiz birimlerini ziyaret ederek başladık. İlk olarak Hukuk İşleri Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmalarla ilgili Müdüre hanımdan bilgilendirme aldık.

Halkımızın birçok ödeme hizmeti aldığı Su İşleri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek çalışan kardeşlerimize kolaylıklar diledik.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarımızı ziyaret ettik. Şehrimizi imar ederken halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için gayret ediyoruz.

 

‪Belediye birimlerimizden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Plan Proje, Teftiş Müdürlüğü ve Numarataj servisini ziyaret ederek devam ettik. Biz büyük bir aileyiz, tüm çabamız halkımıza daha güzel görev sunabilmek. Tüm mesai arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat