GRUPTAN HABERLER
GRUPTAN HABERLER

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta ligin devre arasında takımların transfer çalışmalarındaki gelişmeler merakla beklenirken ilimizin 2. Lig Kırmızı Grup’taki temsilcisi Tokatspor’da, orta saha oyuncusu Emre Hasan Balcı ile defans hattındaki isimlerden İsmet Kavuştu ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Henüz resmi bir açıklama gelmezken, Emre Hasan Balcı kendi hesabına açıklamada bulunarak taraftarlara duyurmuştu.

            Grubumuzdaki ekiplerden Kocaeli Birlik Spor ve İnegölspor’un resmi hesaplarından düzenli olarak bilgi paylaşımı oluyor. Takip ettiğimiz gelişmeler şöyleydi:

İNEGÖLSPOR’DAN:

KENAN ŞAHİN İLE YOLLAR AYRILDI

İnegölspor'un sezon başı Bergama Belediyespor'dan transfer ettiği Kenan Şahin ile yollar ayrıldı. “İnegölspor yönetim kurulu olarak, Şahin'e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dileriz.” denildi.

**

KOCAELİ BİRLİK SPOR’DAN:

DAYANIKLILIK ANTRENMANI

Günü çift antrenmanla geçen Kocaeli Birlikspor dün sabahki teknik çalışmanın ardından akşamüstü de dayanıklılık antrenmanı yaptı. Yorucu antrenmanda oyuncuların dayanıklılığı memnuniyet verdi.

Sabahki özel antrenmanda bir grup oyuncunun teknik çalışma yaptığı Kocaeli Birlikspor’da akşamüstü antrenmanında ise dayanıklılık çalışması vardı. Isınmanın ardından küçük sahada belirli süreli ve tekrarlı dayanıklılık koşusu yapan Kırmızı-Beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise dar alanda kurallı oyun oynadı.