21 BİN ÖĞRENCİ KAYIT YAPTIRDI

TOKAT BELEDİYESİ KURS MERKEZLERİ YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Tokat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı kurs merkezleri yöneticileri Aralık ayı çalışma toplantısını Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi. 

            2017 yılı yılsonu verileri ile birlikte 2018 yılı çalışma takviminin ele alındığı toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Milli Eğitim Şube Müdürü Şinasi Perçin, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Erarslan, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü A. Turan Erdoğan, Halk Eğitim Müdür Yardımcıları ile Tokat Belediyesi Kurs Merkezleri yöneticileri katıldı.

 

            Tokat Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte açılan kursların toplam sayısının 907 olduğu ve yine aynı işbirliği içerisinde öğrenci sayısının 21 bin 235’e ulaştığı belirtildi. Bu çalışmalarla şehir kimliğine ve insanlarımızın eğitim, öğretim ve moral değerler açısından ciddi katkılar sunulduğu belirtildi. 2018 yılı çalışma takvimi içerisinde de farklı modüler sistemlerle yeni kurslar ve etkinlik alanlarının açılacağı belirtilen toplantı iyi dilek ve temennilerle tamamlandı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat