BAŞKAN EROĞLU’NDAN 2018 YILI MESAJI

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2017 yılının acısıyla tatlısıyla geride kaldığını belirterek, 2018 yılının İslam dünyasına ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

            Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının hâkim olduğu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Başkan Eroğlu 2018 Yılı mesajında şu ifadeleri yer verdi: “Geride bıraktığımız 2017 yılında zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. Tokat’ı daha yaşanabilir bir konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik. Halkımız her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Bu anlayışımızdan taviz vermeden hizmet ederek 2018 yılında da Tokat’ı daha güzel yerlere taşımak için azim ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki yılda da Tokat Belediyesi olarak birçok güzelliklere, birçok yeniliklere ışık tutacağız.

 

            Bir yandan yeni miladi yıla kavuşmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da İslam Tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Mekke’nin fetih yıldönümü dolayısıyla ayrı bir heyecan içimizi kaplıyor. Mekke’nin fethi ne kadar önemli ise, insanlarımızın gönlünü fethetmekte, onların kalbine girmekte bizim için o kadar önemlidir. Zira ‘Şehirleri imar etmek, insanların gönlüne girmektir’ düsturundan hareketle, gönül fethini bir güne değil, bir yıla yayarak çalışmalarımızı bu heyecanla sürdürüyoruz. Her geçen gün yeni gönülleri fethetmenin, bir ‘Allah razı olsun’ duasını almanın gayreti içinde inşallah güzel bir yıl geçirmemizi temenni ediyorum”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat