TOKAT GÖRSELLERİ PTT PULLARINDA YER ALACAK

Tokat Belediyesi tarafından PTT İşbirliği ile bastırılan Posta Pullarında Tokat’a özgü fotoğraf ve sloganlar yer aldı.

            Tokat Belediyesi tarafından hazırlatılan posta pullarını Belediye Başkanına teslim etmek üzere PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nu ziyaret etti.

            Tokat Belediyesine ait posta pulları Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na takdim eden PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir yaptığı açıklamada, “Gönderdiğimiz mektuplarda en önemli unsur olan pullarımızı hem yaşatmak hem de tanıtımı sağlayabilmek amacıyla Tokat Belediyemizle işbirliği içerisinde Tokat’la ilgili özel posta pullarımızı hazırladık. Tokat Belediyesi tarafından gönderilecek tüm gönderilerde bu posta pulları kullanılacak ve Tokat’ın tanıtımını sağlamış olacağız.” dedi.

 

            Tokat’ın tanıtımı için her platformda yer aldıklarını belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ise yaptığı açıklamada, “Tokat’ın tanıtımını daha iyi nasıl sağlayabiliriz, Türkiye’nin değişik noktalarına nasıl ulaştırabiliriz diye konuşurken, Belediye olarak kullandığımız posta ücretlerini pula çevirdik ve posta pullarımızda Tokat’ın tanıtımını yaptık. Posta pullarımızda Kanal Tokat Projemizi ve 900 Adımda 900 Yıllık tarihi barındırdığını ifade eden Tokat Kalesi ve çevresini kullandık. Hem Belediye olarak kendi pullarımızı kullanmış hem de Tokat’ın tanıtımına katkı sağlamış olacağız” dedi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat