GRUPTAN HABERLER
GRUPTAN HABERLER

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’taki ekiplerden Kocaeli Birlik Spor ve İnegölspor’daki haberleri takip ettik. Resmi sitelerinde yer bulan haberler şöyle oldu:

KOCAELİ BİRLİK SPOR’DAN:

HAZIRLIK MAÇLARI BELLİ OLDU

Kulüp menajeri Ömer Faruk Uzuner Manavgat kampında oynayacakları 3 hazırlık maçını açıkladı. Kocaeli ekibi, Bayburt, Hacettepe ve Kırıkhan ile hazırlık maçı yapacak. Kulüp idari menajeri Ömer Faruk Uzuner, “Devre arası kampımızın birinci etabını tamamladık. Yarın gece Antalya’ya ikinci etap kampımız için hareket edeceğiz. 9 günlük kamp programımızda 3 hazırlık maçı oynayacağız. İlk maçımız 6 Ocak’ta Bayburt İl Özel İdare ile olacak. İkinci maçımızı 10 Ocak’ta Hacettepe, son maçımızı ise dönüş günümüz olan 14 Ocak’ta saat 11.00’de Kırıkhan ile oynayacağız” dedi.

**

İNEGÖLSPOR’DAN:

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden İnegölspor'un devre arası için gittiği Antalya kamp programı belli oldu. Kamp süresince 3 hazırlık maçı yapılacak.

İnegölspor, 6 Ocak Cumartesi günü 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Bergama Belediyespor, 9 Ocak Salı günü yine aynı grup ekiplerinden Bayrampaşa, 11 Ocak Perşembe günü 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Fethiyespor ile hazırlık maçı yapacak.

İnegölspor, 12 Ocak Cuma günü ilçeye dönerek, 21 Ocak Pazar günü ligin ilk haftasında karşılaşacakları Tuzlaspor hazırlıklarına başlayacak. 

BİR DESTEK DE SAADET PARTİSİ'NDEN

İnegölspor yönetim kurulu tarafından başlatılan "1000 Gönüllü Bin Esnaf" kampanyasına Saadet Partisi İnegöl ilçe teşkilatından geldi. İlçe Başkanı Hasan Eroğlu başkanlığında toplanan yönetim kurulu üyeleri, kulüp tarafından başlatılan kampanyaya destek verdi. Başkan Yardımcısı Osman Sevim, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Yetim ile Kulüp Müdürü Yavuz Memiş, Saadet Partisini ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edip, İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ve yönetim kurulu üyelerine takım formasını hediye ettiler.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, şunları söyledi:

"Öncelikle kendi hayatımda farklı bir yeri olan İnegölspor yönetim kurulu üyelerimiz bizleri ziyarete geldiler. Öncelikle bu ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. 11 yaşında İnegölspor altyapısında futbola başladım. 1999 yılına kadar genç takımda, amatör takımda 200'e yakın, profesyonel olarak ta 3 maça çıktım. Hakikatten farklı güzel günlerdi. İnegölspor'dan her ne kadar siyasi çalışmalardan dolayı biraz uzakta kalsak, medyadan takip ediyoruz. Başarılarını her zaman temenni ediyoruz. Diğer bir konuda Osman Sevim arkadaşımız bizim İmam Hatipten okul arkadaşımız. Kendisiyle de İmam Hatip futbol takımında oynadık. İnegölspor yönetim kuruluna bu nazik ziyaretlerinden dolayı saadet Partisi camiası adına kendilerine müteşekkiriz. Allah razı olsun."

 

Başkan Yardımcısı Osman Sevim ise "Ben öncelikle Saadet Partisi İnegöl teşkilatına İnegölspor'a vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. İnegöl'de bize destek veren ilk siyasi parti oldular. Bu örnek davranışı diğer partilerden de bekliyoruz. Burada maddiyatın çok fazla büyük bir önemi yok. Önemli olan manevi destek. Bizim zaten manevi desteğe ihtiyacımız var. Kendilerine minnettarız."ifadelerini kullandı.