BELEDİYE HİZMETLERİ APP STORE VE ANDROİD'TE

Tokat Belediyesi, mobil cihazlarla belediye hizmetlerine kolayca erişimi sağlayacak yeni bir uygulamayı hizmete sundu. Mobil uygulamayı kullanan vatandaşlar, cep telefonlarından belediye hizmetlerine artık kolayca ulaşabilecek.

            Tokat Belediyesi Teknolojik alanda yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun göreve başlamasıyla birlikte Teknolojik altyapısı ile de Türkiye'nin ilk on akıllı şehrinden biri olan Tokat Belediyesi tamamen kendi bünyesinde geliştirdiği Iphone ve Android uygulamalarını başlattı. Vatandaşlar artık, belediye ile ilgili pek çok işlemini telefonundan yapabilecek. Başkan Eroğlu; teknolojik yeniliklerin devam edeceğini belirtti.

Apple AppStore ve Google Play Store’dan indirilecek uygulama ile Tokat Belediyesi Haberleri, Duyurular ve İhale İlanları, Borç Sorgulama, Tokat'taki Nöbetçi Eczaneler, vefat edenler, projeler ile güncel içeriklere ulaşabilecekler.

‘ÇEK- GÖNDER'

            Ayrıca Beyaz Masa başlığı içerisinde bulunan 'Çek Gönder' uygulaması ile vatandaşlar şehir içinde rastladıkları aksaklıkları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra belediyeye gönderebilecekler. Sistem tarafından kayıt altına alınan başvuru ile aksaklığın giderilmesi için belediyenin ilgili birimi en kısa sürede harekete geçecek. Böylece fark edilemeyen aksaklıklar belediye tarafından daha kısa sürede giderilmiş olacak.

Android Uygulama için: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.bel.tokat

 

Apple Uygulama İçin: https://itunes.apple.com/us/app/tokat-belediyesi/id1288121641

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat