10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

Geride bırakılan günün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması vesilesiyle haber servisimize ‘kutlama’ ziyaretleri vardı.

            Çedaş Tokat İl İşletme Müdürü Muhammed Akif Ertüzün, Tokat Yeşil Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Altan Çelik ile Yönetim Kurulu Üyesi Mücahit Duran, Eğitim İş Tokat Şube Başkanı Mithat Eş ve eski Şube Başkanı Süleyman Erkan, Avrasya Tokatlılar Federasyonu Genel Başkanı Filiz Yılmazer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç şahsında gazetemiz personelinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

 

            Gazeteci Fatih Kılıç, nazik ziyaretler için teşekkürlerini dile getirirken “Hemen her günün bir meslek erbabı için anlamı, önemi oluyor. Biz gazeteciler için de bugün önemli. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüz kutlanıyor. Sağ olsun, BİZ için SİZ’in varlığınız kıymetli. Sizden gelen her bir mesaja, gönül alıcı, motive kazandırıcı hissiyatlara sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi.