"YATIRIMLARIMIZI TOKAT'A YAPIYORUZ"

Cadde Cafe&Restaurant sahibi Fatih Gökdere yeni işletmesi olan Balcon Cafe’yi Tokatlıların hizmetine sundu.  Kaliteli hizmeti ve şık dekorasyonu ve güler yüzlü personel kadrosu ile nezih bir ortam sunan Balcon Cafe Novada AWM karşısında hizmete açıldı.

            BalconCafe'de basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelen işletme sahibi Fatih Gökdere çok yönlü bir çalışma yaptıklarını belirterek, toplantı salonu, restoranı, kafesi ve oyun salonu ile Tokatlıya yakışır bir hizmet yaptıklarını söyledi.

            Yatırımlarının tamamını Tokat’a yaptığını ifade eden Gökdere, “Davetime icabet ettiğiniz için bütün basın mensuplarına teşekkür ediyorum. 4-5 aylık çalışmanın sonucu olarak Balkon Kafe’yi açtık hizmete. Çok yönlü bir çalışma yaptık. Tokatlıya yakışır bir hizmet yaptığımıza inanıyorum. Bu işletmeyi de Tokatlıya güvenerek açtık. İnşallah emeğimizin karşılığını da alacağımıza inanıyoruz. Lezzetli, güler yüzlü ve 52 personeli ile çalışacak olan güzel bir işletme kurduk. Bu işletmede uzak bir insan değildim. Profesyonel olduğumuza da inanıyoruz. Ayrıca üretimimiz kendimiz yapıyoruz, yaş pastası kuru pastası, baklavasıyla dışarıdan getirdiğimiz ustalarımızla lezzetimize lezzet kattık. Tokat’ımızın yerli ürünü olan Tokat kebabı yapıyoruz, tüm pide çeşitlerinin bulunduruyoruz. İşletmemizde her türlü yiyecek ve içecek mevcut. Kendimiz üretim yapıyoruz. İşletme bin kişi kapasiteli.  Tokatlıyız sonuçta, yatırımlarımızın tamamını Tokat’a yapıyoruz. Burası da yatırımlarımızdan bir tanesi” şeklinde konuştu.