TURHAL TSO'DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET
TURHAL TSO'DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz beraberinde Başkan Yardımcısı Cengiz Öz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Erdem Ural, Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Aykut ile birlikte seçimlerini tamamlayarak göreve başlayan oda başkanlarına kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

            Ziyaretler çerçevesinde Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ilk olarak ocak ayı içerisinde yapılan son seçimde Turhal Kahveciler, Berberler, Kuaförler ve Otelciler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Fatih Aksu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz, Fatih Aksu'ya görevinde başarılar diledi. Turhal Kahveciler, Berberler, Kuaförler ve Otelciler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Fatih Aksu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.  Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ikinci ziyaretini Madeni Eşya Sanatkârları Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine tekrar seçilen Murat Poyraz'a gerçekleştirdi. Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Madeni Eşya Sanatkârları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Poyraz'ı tebrik ederek, görevinde başarılar dilediler.

            Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrar seçilen Ahmet Elitaş, son yapılan seçimlerde Giyim, Mensucat ve Deri İşleri Sanatkarları Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevine seçilen Ali Doğan ve  Turhal Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın son yapılan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Bilal Arslan'ı da ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi ve tebrik etti. Her üç oda başkanı da ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getirerek Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

            Ziyaretlerde ayrıca odaların çalışmaları da ele alınırken esnaf ve iş adamlarının da sorunları üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.