MUHTAR OSMAN ÇİÇEK’E 41 KERE MAŞALLAH

İstanbul'da geçtiğimiz hafta sonu 17. Düzenlenen Tokat Enler Ödül Töreni Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşaya adanmış, yapılan etkinlik 03.02.2018 Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Nikah Sarayında gerçekleştirilmişti.

BİREYSEL BAŞARI ÖDÜLÜ

UMURCA KÖYÜ MUHTARI

OSMAN ÇİÇEK’E VERİLDİ

1977 yılında Umurca Köyüne en geç yaşta Muhtar seçilen Osman ÇİÇEK o yıldan itibaren Umurca’ya kazandırmış olduğu projeleriyle, hizmetleriyle ve tüm benliğiyle, çalışmasıyla her seçim döneminde 41 yıldır kesintisiz olarak Muhtar seçilip Tokat ve geneli köylerinde en uzun dönem Muhtarlık görevini yapan ünvanı elinde bulundurmaktaydı.

Muhtar Çiçek, 41 yıllık muhtarlığı boyunca 20 saat çalıştığını, sadece 4 saat uyuduğunu beyan etmiş, günün 20 saatini köyü için harcadığını, 2019 yerel seçiminde son kez Muhtar adayı olacağını izah etmişti.

17. Tokat Enleri ödül töreninde Bireysel Başarı Ödülü’nün kendisine layık görülmesinden ötürü mutluluğunu dile getiren muhtar Osman Çiçek “bu benimle birlikte köyümün başarısıdır, ekibimin başarısıdır ve dernek yönetimin başarısıdır. Bu ödülü köyüm halkımın ve Umurca Köyü Dernek adına almış oluyorum.” dedi.

Osman Çiçek Bireysel Başarı Ödülünü Tokat Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Bayram Güvercin’den aldı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat