24. HAFTA PROGRAMI
24. HAFTA PROGRAMI

İlimizin temsilcilerinden Tokatspor’un yer aldığı bu grupta ve Erbaaspor’un yer aldığı Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 24. Hafta müsabakaları oynanacak.

         Tokatspor, ligin iddialı ekiplerinden Sivas Belediye Spor’u konuk edecek. Pazar günü saat 13.30’da Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda başlayacak maçta İzmir Bölgesi B Klasmanı Hakemi Ferhat Kestanlıoğlu düdük üfleyecek. Yardımcı hakemleri Ercan Aydın, Abdurrahman Atabay, dördüncü hakem ise Sinan Özcan olacak.

         Ligin ilk yarısında Sivas’ta oynanan maçı Sivas Belediye Spor’un 6-0 gibi farklı bir skorla kazanması söz konusuydu.

         İlimizin 3. Ligdeki temsilcisi Erbaaspor 24. haftada Bergama Belediye Spor’un konuğu olacak. Erbaaspor’un maçı bugün oynanacak. Saat 13.30’da başlayacak maçta Diyarbakır Bölgesi C Klasmanı Hakemi İsmail Güzel düdük üfleyecek. Yardımcı hakemleri Mesut Küçükarslan, Barış Akdağ ile dördüncü hakemi Lütfullah Aslan olacak.

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  24 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

24.02.2018
13:30

ANTAKYA ATATÜRK STADI

HATAYSPOR

-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.

(H) MUSTAFA İLKER COŞKUN 
(Y) YUSUF DOĞAN 
(Y) ALİ ETLİKCİ 
(D) EMRE ALTUN 

(G) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ 
(T) KÖKSAL KOTİL 
(T) LEVENT KANTAR 

24.02.2018
13:30

İNEGÖL İLÇE STADI

İNEGÖLSPOR

-
Detaylar

SARIYER

(H) VELİ KARAKAYA 
(Y) YAKUP BULUT 
(Y) HAKAN BETAŞ 
(D) LEVENT BALCI 

(G) KENAN YARAR 
(T) TUĞBAY İNAN 

24.02.2018
13:30

15 TEMMUZ STADI

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

KOCAELİ BİRLİK SPOR

(H) YAŞAR CAN TEMİZEL 
(Y) FATİH SÖYLER 
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR 
(D) AHMET BALKAN 

(G) NURETTİN GÜLER 
(T) HİDAYET AYGÜN 

25.02.2018
13:00

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

AMED SPORTİF FAALİYETLER

-
Detaylar

EYÜPSPOR

(H) ALİ ZAĞLI 
(Y) ERSİN ERBAY 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(D) YUNUS DURSUN 

(G) BÜLENT GÜNEN 
(T) KAMURAN AYDOĞAN 
(T) NİHAT ÖZEN 

25.02.2018
13:30

MERSİN STADYUMU

MERSİN İDMANYURDU

-
Detaylar

BUCASPOR

(H) TOLGA SANCAK 
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU 
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN 
(D) ADEM BOZKURT 

(G) HABEŞİ BİLAL KUTLU 
(T) ERCÜMENT TAPCI 

25.02.2018
13:30

ZAFER STADI

AFJET AFYONSPOR

-
Detaylar

ETİMESGUT BLD. SPOR

(H) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(Y) SEFA ÖZCAN 
(Y) SİNAN BİLEN 
(D) SERCAN YILMAZ 

(G) RACİ KÖPRÜLÜ 
(T) SERKAN DİYEMLİ 
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN 

25.02.2018
13:30

GAZİ STADI

KASTAMONUSPOR 1966

-
Detaylar

MENEMEN BELEDİYE SPOR

(H) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(Y) ŞENOL BEKTAŞ 
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN 
(D) HAKAN ERGİN 

(G) M.KAMİL BİRİCİK 
(T) SİNAN IŞIK 
(T) SELÇUK YILMAZ 

25.02.2018
13:30

ANKARA AKTEPE

KEÇİÖRENGÜCÜ

-
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(Y) ALİ TUNA 
(D) TARIK GÜLDAL 

(G) HALİL İBRAHİM SÜSLÜ 
(T) UĞUR YALÇIN 

25.02.2018
13:30

GAZİOSMANPAŞA STADI

TOKATSPOR

-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) ERCAN AYDIN 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) SİNAN ÖZCAN 

(G) TURGAY DUMAN 
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  24 . Hafta

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

24.02.2018
13:30

BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ

BAYRAMPAŞA

-
Detaylar

ERZİN BELEDİYESPOR

(H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM 
(Y) MUSTAFA ZIVALI 
(Y) ZAFER GAYRETLİ 
(D) FURKAN AKSUOĞLU 

(G) SERCAN ERTEMÇÖZ 
(T) CEMİL DÖNMEZ 

24.02.2018
13:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

-
Detaylar

ERBAASPOR

(H) İSMAİL GÜZEL 
(Y) MESUT KÜÇÜKARSLAN 
(Y) BARIŞ AKDAĞ 
(D) LÜTFULLAH ASLAN 

(G) YUSUF DEMİRKIRAN 
(T) CEVDET YUMUŞAK 

25.02.2018
13:30

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.

(H) MEHMET GÜNGÖR 
(Y) UĞUR AKALP 
(Y) HARUN PEKYÜREK 
(D) BURAK ŞAHİN 

(G) SERTAN BAKAN 
(T) ALİ KOÇ 

25.02.2018
13:30

DR FEHMİ ÖNCEL

KEMERSPOR 2003

-
Detaylar

12 BİNGÖL SPOR

(H) MUHAMMETALİ METOĞLU 
(Y) OZAN ANDAÇ GÖRAL 
(Y) AKIN KARABACAK 
(D) EMRE CAN FURUNCU 

(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK 
(T) LEVENT AKYER 

25.02.2018
13:30

MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

-
Detaylar

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ 
(Y) FETULLAH ÇETİNELLİ 
(Y) OĞUR AYDOĞDU 
(D) YUSUF AYDIN 

(G) METİN YÜKLER 
(T) ENDER OKŞAR 

25.02.2018
13:30

BAYBURT GENÇ OSMAN

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

(H) OĞUZHAN AKSU 
(Y) ADEM ŞAHAN 
(Y) MEHMET SALDIRANER 
(D) HÜSEYİN ERTAŞ 

(G) ÖMER FARUK YEŞİL 
(T) NAHİT KARAKAŞ 

25.02.2018
13:30

BATMAN 16 MAYIS STADYUMU

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

-
Detaylar

ÇANAKKALE DARDANEL SK

(H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 
(Y) KADİR GÜNAL 
(Y) BARIŞ SUN 
(D) GÖKHAN ÖZDEMİR 

(G) MURAT TÜRKER 
(T) YALÇIN GÜL 

25.02.2018
13:30

ZİYA ALTINOĞLU STADI

ÇATALCA SPOR

-
Detaylar

DÜZCESPOR

(H) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU 
(Y) GÖKHAN ÖZKAN 
(Y) ERSİN İŞSEVER 
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN 

(G) ENGİN GÜNER 
(T) M.BÜLENT ÖZMEN 
(T) MURAT KARAKAYA 

25.02.2018
13:30

YOMRA İLÇE SAHASI

YOMRASPOR

-
Detaylar

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

(H) RAŞİT YORGANCILAR 
(Y) SERHAT SAĞIR 
(Y) AHMET GÖKHAN BAL 
(D) METİN KAYA 

(G) ABDULKERİM TÖR 
(T) İBRAHİM KARAMAN