TOGED-DER KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

TOKİ Geliştirme Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği (TOGED-DER) tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla bir etkinlik gerçekleştirildi.

            Programa, Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Sosyal Hizmet Uzmanı TOKİ Geliştirme Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği (TOGED-DER) Başkan Yardımcısı ve projenin koordinatörlüğünü üstlenen Mehtap Şeker, çok sayıda dernek üyesi ve TOKİ sakinleri katıldı.

            Sosyal Hizmet Uzmanı TOKİ Geliştirme Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği (TOGED-DER) Başkan Yardımcısı ve proje koordinatörü Mehtap Şeker, Dünya kadınlar gününü kutlamak için program düzenlediklerini ve elde edilecek gelir ile de TOKİ okulundaki fakir çocukları giydireceklerini söyledi.

Dünya Kadınlar günü çerçevesinde düzenlenen programın TOKİ’deki ilk etkinlikleri olduğunu belirten Mehtap Şeker, “Davetiyelerimiz çok uygun bir rakamdı yirmi TL, biz fiyat düşük olsun katılım fazla olsun herkes gelebilsin dedik. 100 adet davetiye bastırıldı, 100 den fazla bilet alındı çok yoğun ilgi oldu” dedi.

            Dünya Kadınlar Gününe özel düzenlenen program ile ilgili bilgiler veren Mehtap Şeker, “TOKİ Geliştirme Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği olarak, TOKİ’de ki yılın kadınını seçtik. Yılın kadını seçilen bayana Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir tarafından plaket ve hediye kıyafet takdim edildi. Atletizmde 200 m kros koşuda Karadeniz Türkiye 3’üncüsü kız öğrenciye plaketi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar tarafından verildi, dernek olarak eşofman spor ayakkabı hediye ettik” şeklinde konuştu.

            Düzenlenen programın ana fikrinin dünya kadınlar günü olduğunu belirten Şeker, bu günde kadınları onure etmek için programa katılan konukları çifte kemancı ile karşılattığını söyledi.

            Derneğin ve dernekleşmenin önemine değinen Şeker, programa katılan hanımlara eşarp, halı ve küçük altın kolye uçları gibi hediyeler vererek onları mutlu ettiklerini ifade etti.

            TOKİ üyelerine sürpriz yaparak avantaj kartı hazırladığını kaydeden Şeker,“Çeşitli firma ve esnafla 2 yıllık protokol yaparak ıskontolar aldım. Dernek üyelerimize, Kişiye özel kartlar, üyelerimizin adı, soyadı ve T.C numaraları var. Verilen hizmete göre davetiyeler çok uygundu. Canlı müzik performansı, kadınlarımızın keman seremonisi ile karşılanması, esnafımızın ikramı olan sürpriz hediyeler ve TOGED-DER olarak üyelerimize özel hazırladığımız avantaj kartlarımız davetiyemizin ekstra ikramıydı” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat