TOKAT BELEDİYE GENÇLİK MERKEZİNDEN AKUSTİK KONSER

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun gençlere yönelik projelerinden biri olarak 19 Mayıs 2016 Tarihinde açılışı yapılan Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi içinde barındırdığı 32 kulüp ile faaliyetlerine devam ediyor.

            Açıldığı günden bugüne kadar 4 bin 265 öğrenciye hizmet sunan Tokat Belediyesi Gençlik Merkezinde her hafta kulüpler tarafından çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

            Bu hafta Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi Müzik Kulübü faaliyetleri kapsamında düzenlenen 'Akustik Konser' programında ''Gençlik Merkezi Müzik Kulübü'' üyeleri performanslarını sergiledi.           Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği “Akustik Konser” etkinliği, Afrin Zeytin Dalı Operasyonundaki şehit düşen askerimiz ve tüm şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. Etkinlikte Müzik Kulübü öğrencileri mini bir konser verdi.

            Etkinliğe katılan gençler Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devam etmesini temennisini iletti.

            Öğrencilerin sosyal etkinliklerde bir araya gelmesini önemseyen Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi her hafta birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam edecek. Gençlik Merkezi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 17 Mart Cumartesi günü saat:19.00’da Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Çanakkale Şehitlerini Anma programı (Türkülerle Çanakkale) düzenleneceği belirtildi. 

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat