EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

18-24 Mart yaşlılar haftası dolayısıyla İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Evde Sağlık Hizmetleri çalışanlarına ve birimlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

            2017-2018 döneminde Evde Sağlık Hizmetleri biriminde görev yapan ve üstün gayret ve başarı gösteren personel ve birimlere İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. İl Sağlık Müdürlüğünde yapılan Evde Sağlık Hizmetleri değerlendirme toplantısına il genelinde Evde Sağlık Hizmetleri çalışanlarının yanı sıra, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Yrd. Doç. Dr. Serhat Koyuncu, Başkan Yardımcıları Uzm. Dr. Cengiz Yakıt ve Dr. Zeynel Kalli katıldı.

            Toplantıda Evde Sağlık Hizmetlerinin çalışmaları ve çalışma esnasında yaşanan sıkıntılar dile getirildi. Çözüm yolları hakkında fikir alışverişi yapıldı. İl Sağlık Müdürü Sümbül yaptığı konuşmada sağlık sektöründe çalışmanın önemi hususunda değerlendirmelerde bulundu. Özellikle Evde Sağlık Hizmetleri gibi vatandaşlara kendi evlerinde ve aile ortamında hizmet vermenin, hem hastalar hem de Allah katında çok büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti. Toplantı sonrası Evde Sağlık Hizmetleri çalışanlarına ve birimlere teşekkür belgeleri takdim edildi. Evde Sağlık Hizmetleri çalışanları da yaptıkları konuşmalarda böyle bir birimde çalışmanın verdiği mutluluğu ifade etti. Bu birimin çalışanları olarak kendilerini, hastaların evine ziyaret gerçekleştiren bir personelden daha ziyade, bir hasta yakını veya evlatları gibi hissettiklerini, çoğu zaman onların dertleriyle dertlenip, mutlulukları ile mutlu olduklarını belirttiler.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat