ÖZGEM GRUP BASKET TAKIMI KAYSERİ’DEN GALİBİYETLE DÖNDÜ

Tokat’ımızı Deplasmanlı Bölgesel Basketbol Ligi’nde temsil etmeye hazırlanan Tokat Olimpik Spor Takımı’nın bu ligde mücadele etmesi için Basketbol Federasyonuna 15 bin lira yatırması gerekiyordu. Son süreçte bu meblağın yatırılmasında sıkıntı yaşanınca kamuoyuna açık çağrı yapılmış, basın mensupları da bu çağrıyı kitleselleştirmişti.

ÖZGEM GRUP OLAYA EL ATMIŞTI

Tokatlı spor sever ve basketbol severlerin, takım oyuncularının çağrısı, Tokatspor’da Başkanlık yapmış, hali hazırda Asbaşkan olarak Yönetimde devam eden, konut sektöründe Tokat’a yatırımları olan ÖZGEM GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç’un dikkatini çekmişti. Konuya duyarsız kalmayan Koç, Kulüp Yetkilileri ile temas kurmuş, Basketbol İl Temsilcisi Erhan Bozyel, Basket Takımı Başantrenörü İlkay Yazarer, Yardımcı Antrenör Kahraman Ataman ile görüşmüştü. Koç, Federasyona yatırılması gereken meblağı üstlenmiş ve ligde mücadele etmesinin önündeki engel kaldırılmıştı.

ANA SPONSOR OLMUŞTU

            ÖZGEM GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, Tokat Olimpik Spor Takımı’nın ligde mücadele etmesinin önündeki engeli kaldırmasının üzerine bir de ANA SPONSOR olmuştu. Takımın ÖZGEM GRUP adı altında ligde mücadele etmesinin kararı verilmişti. Yeni sezonda ÖZGEM GRUP BASKET TAKIMI olarak ligde mücadele edecekti.

İLK MAÇ OYNANDI

            Yeni adıyla ÖZGEM GRUP BASKET TAKIMI, 4. Bölgede Ankara, Samsun, Kayseri, Amasya, Sivas illerinden gelecek İl Birincileri ile aynı grupta mücadele ediyor. Deplasmanlı bölgesel basketbol liginde ilk maçını 07 Nisan günü oynadı. Rakibi de Kayseri ili temsilcisi TEKDEN OKVOLİGHT TEKDEN GRUP takımıydı.

İLK MAÇ İLK GALİBİYET: 59-70

Özgem Grup Basket Takımı ilk maçında Kayseri ekibini 59-70’lik skorla yendi.

BAŞKAN KOÇ’TAN GALİBİYET PAYLAŞIMI

 

            Özgem Grup Basket Takımı Başkanı Hasan Hüseyin Koç, ekibinin ilk maçında yanlarında oldu. Kayseri’deki maçta Tokat ekibi ilk galibiyetini alırken Başkan Koç’un da mutluluğu paylaşımına yansıdı. Başkan Koç, “Tabelada Tokat’ımızın adı ve galibiyet...  Tokat'ın tanıtımı ve başarısı için mücadele ediyoruz. Çalışan kazanır! Tokatlı Hemşerilerimizin desteği ile yolumuza devam ediyoruz. İnandık ve kazandık. Deplasmanda Kayseri Tekden Grup Basketbol Takımını evinde yendik. Bize izlemeye devam ediniz. Samimiyet ve dürüstlüğe aşık insanlarla daha çok şey başaracağız...” ifadelerine yer verdi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat

25.03.2019