BAHADIR HOCADAN VEDA

Tokat’ımızın voleybolda Erkekler 1. Ligi’nde temsil eden, ligi ikinci sırada bitirip, Efeler Ligi’ne çıkmak için play-off oynama hakkı kazanan ve play-off’larda Artvin Arhavi Bld. Spor ile birlikte Efeler Ligi’ne yeniden adını yazdıran Tokat Belediye Plevnespor’un Antrenörü Bahadır Aksoy yeni sezonda Bld. Plevnespor ile yolları ayırdıklarını duyurdu.

            Sezonun bitmesinin ardından yapılan açıklamada Bahadır Aksoy yaptıkları görüşmeler sonucunda genel prensipler üzerinde anlaşma sağlayamadıklarından dolayı yolları ayırma kararı aldıklarını vurguladı.

            Bahadır Aksoy’un Tokat’a, Tokat Belediye Plevnespor’a vedası sonrası açıklaması şöyle oldu:

            “2017-2018 sezonunda voleybol 1.liginde çalıştırdığım ve sezon sonunda Efeler voleybol ligine çıkma başarısı gösterdiğimiz Tokat Belediye Plevnespor voleybol takımı ile gelecek yılın planlaması için yaptığımız görüşmeler sonucunda, genel prensipler üzerinde anlaşma sağlayamadığımızdan dolayı yollarımızı ayırma kararı aldık. Efeler voleybol ligine çıkmak için 1 yıl boyunca aynı yolda beraber yürüdüğümüz ve bu başarının kazanılması için her zaman yanımızda olup bizi destekleyen kulüp yöneticilerimize, maçlarımızda bizi yalnız bırakmayan Tokat halkına ve terlerini son damlasına kadar akıtan ve başarımızın temelini oluşturan sporcularımıza, kulüp çalışanlarına ve teknik ekibime çok teşekkür ederim.

Bundan sonraki yaşamımda voleybol sporuna hizmet etmeye devam edeceğimi siz değerli voleybol camiasına saygılarımla sunarım.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat