BAL’DA KİM OLACAK?

Tokat’ımızı Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde 2018-2019 Futbol Sezonunda temsil edecek final maçı 15 Nisan Pazar günü Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda saat 15.00’da başlayacak.

            2017-2018 Futbol Sezonu’nda Tokat’ı BAL’da Turhal ilçemizden Turhalspor temsil etmişti. 2017-2018 Tokat Amatör Küme müsabakalarında ise Niksar Belediye Spor İl Şampiyonu olmuştu. Amatör Küme Şampiyonu ile BAL’daki temsilcimiz Turhalspor, yeni sezonda BAL’da kimin mücadele edeceğini belirlemek üzere 15 Nisan Pazar günü Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda karşı karşıya gelecekler.

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Amatör Küme Şampiyonu olan Niksar Belediye Spor Antrenör ve oyuncularını makamında kabul etti, konuya dair paylaşımında “Tokat Amatör Ligde sezonunu şampiyon olarak bitiren Niksar Belediyespor Futbol Takımımızı halkın makamında kabul ettik. Takımımızı canı gönülden kutluyorum. Artık Bölgesel Amatör Lige yükselmek için tek maçımız kaldı. Tüm halkımızı 15 Nisan 2018 Pazar günü saat 15.00'da Tokat G.O.P. Stadyumunda Turhalspor ile oynanacak BAL Ligi yükselme maçına davet ediyorum.” Dedi.

                Turhalspor camiası da tüm taraftarlarının 15 Nisan Pazar günü Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda takımlarını desteklemeye davet vardı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat