ERİŞİM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Tokat Özel Erişim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Türk Polis Teşkilatının 173'üncü kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu'nu ziyaret etti.

            Tokat Özel Erişim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Türk Polis Teşkilatının 173'üncü kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Okul Müdürü Nilgün Koyuncu ve öğretmenlerle birlikte Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu'na çiçek takdim eden öğrenciler daha sonra pasta keserek polislerin gününü kutladı.

            Günün anlam ve önemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Okul Müdürü Nilgün Koyuncu, Türk Polis Teşkilatının kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve vatandaşların güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yaptığını ifade ederek, "Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkın da, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız." dedi.

            İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Okul Müdürü Nilgün Koyuncu, öğretmenler ve öğrencilere teşekkürlerini iletti. Öğrenciler ve öğretmenler günün anısına hatıra fotoğrafı çekindi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat