POLİSİMİZE HOŞ SÜRPRİZ

Polis memurları sürprizle karşılaşmanın anlık şaşkınlığı sonrası mutluluklarını yüzlerindeki gülümsemeler ile yansıttılar.

06 Nisan ile 10 Nisan tarihleri arasında Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama ve anma etkinlikleri geride kaldı. Kurumun tertip ettiğini etkinlikler bir yana, vatandaşlarımız da polis memurlarının bu anlamlı günlerine özel kutlama etkinlikleri yaptı. Soğukpınar Mahallesi Muhtarı Rasim Yılmaz, Bey Sokağı sakinleri ile Polis Haftası nedeniyle, asayiş polislerine hoş bir sürpriz yaptılar. 

155'e ulaşan kavga ihbarı üzerine olay yerine kısa sürede intikal eden polis ekibi, ellerinde Türk Bayrakları ile çocuklar, konfeti ile gençler ve muhtar Rasim Yılmaz öncülüğündeki mahallelilerin güler yüzüyle karşılaştılar. Polis memurları böylesi bir sürprizle karşılaşmanın anlık şaşkınlığı sonrası mutluluklarını yüzlerindeki gülümsemeler ile yansıttılar. Muhtar Yılmaz günlerini kutlayıp, Türk Bayrağımızı öperek takdim etti. Çocuklar, En Büyük Polis Bizim Polis, Polise Uzanan Eller Kırılsın diyerek bayrakları salladılar.

Pasta kesilip yendi, çaylar içilirken, polis memurlarının "hatırlanmak güzel" diyerek hissiyatlarını paylaşmaları etkinliğin teması oldu.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat