BAŞKAN EROĞLU'NDAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE DESTEK

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Gazi Osman Paşa Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde öğrenim gören öğrencilerin organize ettiği köy okullarına yardım ve ziyaret projesi kapsamında; Tokat Merkeze bağlı Akbelen Köyü İlkokulu ve Ortaokuluna ziyarette bulundu.

            Ana sınıfından 8. Sınıfa kadar tüm sınıfları tek tek ziyaret eden Başkan Eroğlu, üniversiteli gençlerle birlikte beraberinde götürdükleri oyuncak ve kırtasiye malzemelerini minik öğrencilerle buluşturdu. Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu okuldaki tüm sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti ve onların gelecek planlarını dinledi.

            Okulda görev yapan öğretmenler ise, bu projenin minik öğrenciler için çok güzel rol-model olacağını ifade etti.

            Etkinlik sonunda açıklamalarda bulunan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, "Buraya gelmekten büyük bir zevk ve heyecan duydum. Mesai saatlerimizin uygun olduğu zamanlarda gençlerimizin taleplerini her zaman karşılamaya çalışıyoruz. Ziyaretimiz sonrasında öğrencilerimiz çok mutlu oldu. Onların gözünde ki ışığı kelimelerle ifade edemem. Merkezdeki okullarımıza sürekli gidiyoruz ama böyle köyde ki okullarımızı maalesef ziyarette eksik bırakabiliyoruz. Bu proje de okulda ki öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir çatı altında toplanmak çok samimi oldu. Tabi Üniversite öğrencisi kardeşlerimizde vesile oldu, bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum. Burada bütün çocuklarla sohbet ettiğim esnada, hepsinin birer hedefi olduğunu gördüm. Bize de düşen görev onlara her anlamda yardımcı olmak." dedi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat

25.03.2019