ONLAR KÜÇÜK AMA DUALARI BÜYÜK

Tokat Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe Okulu’ndaki 2 A ve 4 A sınıfı öğrencileri, “Özel Yüreklerden Koca Yüreklere Selam Olsun” diyerek kermes gelirlerini Mehmetçik Vakfı’nın hesabına yatırdılar. 

Tokat’ımızdaki güzide eğitim kurumlarından Tokat Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe Okulu’ndaki 2 A ve 4 A sınıfı öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terörle mücadelesine destek vermek arzusuyla kermes tertip ettiler. Geliri Mehmetçik Vakfı’nın hesabına yatırılmak üzere tertip edilen kermeste vatan savunmasında, terörle mücadelede, en son Afrin’e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik için dualar edildi.

Tokat Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe Okulu Müdürü Tuncay Arslan ve öğretmenleri Özlem Fındıkçıoğlu, Ayşe Deniz ile Beyhan Özkaya’nın öncüsü olduğu kermes etkinliğinde “Özel Yüreklerden Koca Yüreklere Selam Olsun” pankartı ile mesaj verildi ve 1000 TL toplandı. Bu meblağ da öğrencilerinin ellerindeki “biz küçüğüz ama dualarımız büyük”, “15’liler kadar göreve hazırız”, “1 Emir bekliyor” yazılı dövizleriyle Bankaya giderek Mehmetçik Vakfı hesabına yatırıldı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat

25.03.2019