SP Genel Başkan Yardımcısı Akkiraz: “AK PARTİ NADASTA KALMALI BİRAZ”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Akkiraz, Tokat İl Teşkilatının tertip etmiş olduğu etkinlikleri katılmak üzere Tokat’a geldi. 3 gün sürecek etkinlikte Tokatlı partilerle bir arada bulunacak Akkiraz bu vesile ile Tokat’ımızdaki basın kuruluşlarına da nezaket ziyaretinde bulundu. Saadet Partisi il Başkanı ile Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte haber servisimizi ziyaret eden Akkiraz, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç’la sohbette bulundu.

            Saadet Partisiyle Milli Görüşün bugün Ak Parti iktidarının alternatif olacak ve ülkeyi düzlüğü çıkarak tek parti olduğunu vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Akkiraz, “Ak Parti’nin biraz nadasta kalması lazım.” Dedi.

            Milli ve manevi değerlerde, aile yapısında, eğitimde son derece sıkıntılı ortamların olduğunu anlatan Akkiraz, Avrupa Birliği’ne girmeye karşı oldukları gibi Amerika ve İsrail ile de stratejik ortak olmayı dahi kabul etmediklerini dile getirdi.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

            Yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halktan Saadet Partisi’nin çıkaracağı adayı desteklemelerini isteyen Akkiraz, bu noktada Ak Parti gibi, CHP’nin, MHP’nin ve İYİ Parti’nin de adını andı ve onlarla da Türkiye’nin düzlüğe çıkamayacağını ifade etti ve tek çarenin Milli Görüş ile Saadet Partisi’nin çıkacağı adayı ile Milli Görüş politikalarının olduğunu vurguladı.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat