“KAZANAN TOKAT OLMUŞTUR”

Tokat’ımızda Amatör Küme’de İl Şampiyonu olduktan sonra ilimizi Bölgesel Amatör Lig’de temsil etme hakkı kazanmak için BAL temsilcisi Turhalspor ile final maçında karşılaşan Niksar Belediye Spor 3-2 yenilmişti.

         Niksar Belediye Spor’a destek veren Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ile birlikte final maçını izledi. Maçın bitiminde Başkan Bekler ile ellerini havaya kaldırıp, dostluk, centilmenlik mesajı veren Başkan Özcan gazetemize açıklamalarda bulundu.

         Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın gazetemize yaptığı açıklaması şöyle oldu:

         “Öncelikle Tokat’ın spor hayatına katkı sağlamak için biz mücadele veriyoruz. Biz hedefli bir takımız ve sürekli hedefimizi yukarıya doğru taşımaya çalışıyoruz. Geçen yıl da Turhal ile final oynamıştık, bu yıl da Turhalspor ile final oynadık. Ben Turhal’ı kutluyorum, geçen yıla göre seyir zevki yüksek bir maç oldu. Tüm Tokatlı, Turhallı ve Niksarlı futbol severlerin futboldan keyif aldığını düşünüyorum. Sonuç tabi Turhalspor lehine oldu. Biz mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki yıl için hazırlıklarımızı yapıp tekrar Bölgesel Lig’de Tokat’ımızı temsil için hazırlanacağız.

         Burada şu var, Tokat’ta futboldaki takımların Bölgesinde daha fazla yer alabilmesi için başarılı olması gerekiyor. Tokat’ımız başarılı olursu, Turhal’ımız başarılı olursa, Erbaamız başarılı olursa inşallah Bölgesel Amatör’de daha fazla takımla temsil edileceğiz. Biz Tokat’ımızın futboluna katkı sağladığımızı düşünüyorum. Çocuklarımız genç ve hedefli, bunu tecrübeli kardeşlerimizle takviye ederek bu sonuçlara ulaşıyoruz. Ben kazananın Tokat olduğunu düşünüyorum, Turhalspor’u da tebrik ediyorum. İnşallah Bölgesel Amatör’de Tokat’ımızı en iyi şekilde temsil edecekler.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat

25.03.2019