İSTİFAEDEN 4 MHP’LİMECLİS ÜYESİNDEN 3’Ü İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

Turhal’da MHP’li Belediye Meclis Üyeleri patilerinden istifa edip İyi Parti’ye geçiş yaptı.

            Turhal Belediyesi’nin MHP’li meclis üyeleri Hafize Erdoğan, Halim Çakırçeken, Ali Dursun Anas ve Erol Ayten partilerinden istifa etti.

Meclis üyeleri Hafize Erdoğan, Halim Çakırçeken ve Ali Dursun Anas istifalarının ardından İyi Parti’ye geçiş yaptı, işadamı Erol Ayten ise bağımsız olarak görevine devam edeceğini açıkladı.

SİYASİ MÜCADELEYE HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ

Turhal İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan işlemlerinden ardından açıklamalarda bulunan İyi Parti Turhal İlçe Başkanı Av. Osman Taylan Ciril, “Turhal Belediye meclis üyelerimizden Hafize hanım, Halim bey, Ali Dursun Anas mensubu bulunduğu Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etmiştir. Erol Bey bağımsız olaraktan siyasi mücadelesine devam edecek. Hafize Hanım, Ali Dursun Anas Bey, Halim Bey ise partimize, İyi Parti ailesine iştirak edecektir. Mensubu bulunduğu partiden istifa ederekten dik duruş sergileyen yüce gönüllü meclis üyelerimize şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra siyasi mücadeleye hep birlikte devam edeceğiz. İyi günler, güneşli günlerbizleri bekliyor inşallah” dedi.

İYİ PARTİ İLE TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİN DAHA İYİ OLACAĞINA EMİNİM

15 yaşından bu yana MHP’nin içinde bulunan, Zile’de 5 arkadaşıyla birlikte ilk olarak ‘Kızlar Masası’nı kuran ve 5 yıl MHP Turhal Kadın Kolları Başkanlığı görevini üstlenen Hafize Erdoğan, “Ben Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden istifamı veriyorum ve İyi Parti’ye katılıyorum. İyi Parti ile Türkiye’nin geleceğinin daha iyi olacağına eminim” dedi.

Halim Çakırçeken, "Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ederek, İyi Parti’de siyasi hayatıma devam ediyorum" dedi.

Ali Dursun Anas ise, "Bu saatten sonra inşallah İyi Parti’de görevimize devam edeceğiz” diye konuştu.

EROL AYTEN YOLA BAĞIMSIZ DEVAM EDECEK

Herhangi bir açıklamada bulunmayan İşadamı Erol Ayten, bağımsız olarak görevine devam edeceğini söyledi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat