ERCÜMENT HOCA’DAN KIYASLAMALI SEZON DEĞERLENDİRMESİ
ERCÜMENT HOCA’DAN KIYASLAMALI SEZON DEĞERLENDİRMESİ

“BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRİLMİŞTİR” 

Tokatspor ile 2017-2018 Sezonu için anlaşan ve bir sezonu tamamlayacak olan Teknik Direktör Ercüment Coşkundere dün Uzunburun Tesislerinde basın mensupları ile bir araya geldi, sezonu değerlendirdi, Yönetiminden, malzemecisine, kulüp çalışanına varana dek isim isim zikredip, camianın her ismine teşekkürlerini dile getirdi.

GEÇEN SEZON İLE KIYASLAMA

            Ercüment hocanın açıklamasında 2016-2017 sezonu ile bu sezonun kıyaslaması da vardı. Geçen sezon 4 milyon 447 bin liraya maliyetle kurulan takım varken, 900 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında prim dağıtılmış olduğunu söyledi. Bu sezon planlanan takım maliyetinin 3 milyon 360 bin lira olarak planlandığını fakat gerçekleşen rakamın 2 milyon 650 bin lira olduğunu, bu sezon planlanan ile gerçekleşen arasında 710 bin liralık farkın Tokatspor’un cebinde kaldığını izah etti. Geçen seneye göre ise 1 milyon 792 bin lira daha düşük maliyetle takım kurulduğunu vurguladı. Dağıtılan prim bedelinin de toplam 760 bin lira olduğunu belirtti. Devre arası yapılmayan kamp bedelini de hesaba katınca geçen sezonla bu sezon arasında 3 milyon liralık bir kârda olduklarını söyledi.

YÖNETİM BAŞARILIDIR

            Ercüment hoca Tokatspor’un bu sezon hedeflerini tutturmada yönetimin başarısı olduğunu da beyan etti ve “yönetimler başarılıdır, bizler profesyoneliz, işimizi yaparız.  Yönetimimiz bu sezon başarılı bir sezon geçirmişlerdir.” dedi.

**

(NOT: Teknik Direktör Ercüment Coşkundere’nin açıklamalarının detayını, ligin son maçının ardından önümüzdeki hafta gazetemiz sayfalarında okuyabileceksiniz.F.K.)