NİKSAR ZİÇEV’DE BAŞARI MUTLULUĞU

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Niksar Şubesinin Özel Sporcular Kulübü, kulüp sporcularından Yusuf Emre Erdem’in elde ettiği başarıyı duyurdular ve “Sevginin dokunup da güzelleştiremeyeceği hiçbir şey yoktur.” Mesajı verdiler.

            Niksar ZİÇEV’in açıklaması şöyle oldu:

            “2-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği 10. Uluslararası Özel Atletizm Oyunlarına Türkiye’mizi temsilen Türkiye Özel Sporcular Federasyonu (TÖSSFED) kafilesinde Niksar Ziçev Özel Sporcular kulübü olarak bizleri temsilen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Kasım Okan ERDEM ve özel sporcumuz Yusuf Emre ERDEM katılmıştır.

Sporcumuz Yusuf Emre ERDEM, mental genç erkekler 100 metrede 2.’lik, yine mental genç erkekler 200 metrede 3.’lük alarak bizleri gururlandırmıştır. Türkiye’yi ve Tossfed’i temsilen katıldığımız bu yarışmalarda aldığımız derecelerle bu güzel ve özel çocuklara fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini herkese bir daha göstermiş olduk. Sevginin dokunup da güzelleştiremeyeceği hiçbir şey yoktur. Ziçev ailesi olarak biz hep buna inandık.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat