ERCÜMENT HOCADAN SEZON DEĞERLENDİRMESİ -4-
ERCÜMENT HOCADAN SEZON DEĞERLENDİRMESİ -4-

TEŞEKKÜR FASLI

Ercüment hoca, sezon sonu itibariyle desteklerini esirgemeyen tüm isimlere teşekkürlerini dile getirdi. 

Tokatspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere’nin sezon sonu için yaptığı değerlendirmede öne çıkan başlıklardan biri de ‘TEŞEKKÜR’ bölümü oldu. Yönetimin oluşmasında katkısı olan isimlerden başlayıp, tüm emeği geçen Yönetime, basın mensuplarına teşekkürlerini dile getirdi.

            Ercüment hocanın ‘Teşekkürler’ faslındaki açıklamaları şöyle oldu:

            “Sezon bitti. Burada ben daha önce hep söyledim, bu yönetimin oluşmasında katkısı olan Zeyit bey var. Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu var. Yönetici arkadaşlarımdan İsmail Savaş bey söyler sürekli, bizim ekonomimizle ilgili katkı sunan Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu bey, Başkanımız Ahmet Arat, Dr. Ali Çelik, Ümit İşeri, Mustafa Çevirgen, Hasan Hüseyin Koç, Mesut Özdemir, Murat Şahin, Sebahattin Cansu, Emin Yılar… Bunlar bizim Başkanlık ve Asbaşkanlık yapmış yöneticilerimiz. Beraber çalıştığımız Cengiz Demir kardeşimiz, ayrılmasından sonra İsmail Savaş kardeşimiz bizlerle ilgilendi. Genel Menajerimiz Namık Keskinsu. Müdürümüz Murat Yalınalp, doktorumuz Osman Nuri bey, masörümüz İsa bey, malzemecilerimiz Cemal ağabeymiz, Aydın ağabeymiz, kardeşimiz Yavuz. Kaptanımız Hasan ağabeymiz. Güvenlik görevlimiz Abdullah Yaman bey. Mutfak görevlilerimiz Sevim hanım ve Asuman hanım, Semra ve Nuray hanım. Kemal ağabeymiz var bizim her şeyimizle ilgilenen. Sahamız için katkıları olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar ve personeli ile Yavuz Konyar kardeşimiz var. Basın mensuplarımız var. Değerli taraftarlarımız, spor sevdalıları ve bizlere destek olan adlarını sayamadığımız herkese, bu takıma olağanüstü inanarak, karakterli duruşları ile ligi hedeflediğimiz yerde bitiren futbolcu kardeşlerimize sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum.

            Bu bir süreçtir. Sözleşmemiz tamamlandı. Kongre var. İnşallah hayırlı bir kongre olur. Tokatspor’a başarılar dileriz. Burada mutlu ve güzel günler geçirdik. Her sezonun içinde olumsuzlar olur, bazen tartışmalar olur. Karı-koca birbiri ile tartışıyor, baba oğul, abla kardeş tartışıyor, bunlar olağan şeylerdir. Önemli olan bunun kalıcı olmaması.”

            Tokatspor’un önümüzdeki dönem için epey bir sözleşmeli oyuncusu var. Gelecek yönetim bize de bir telefon açıp sorarsa biz de Tokatspor’un menfaati için her türlü bilgiyi aktarmak için hazırız.”

DEVAM EDECEK…