İYİ PARTİ TOKAT ADAY ADAYLARI TANITILDI

İYİ Parti Tokat İl Başkanlığınca düzenlenen programda Cumhurbaşkanı ve 27'inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İYİ Parti'den Tokat Milletvekili aday adayı olan isimler tanıtıldı.

            24 Haziran 2018'de yapılacak erken seçimde partilerden milletvekili olmak için yapılan aday adaylığı başvuru süreci tamamlandı.

            İYİ Parti Tokat İl Başkanlığınca İşeri Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda İYİ Parti'den Tokat Milletvekili aday adayı olan 23 isim tanıtıldı.

            Programa İYİ Parti İl Başkanı Av. Mustafa Afşin Ünverdi, milletvekili aday adayları, İYİ Parti il ve Merkez İlçe teşkilatı katıldı. Açılış konuşmasını yapan İYİ Parti İl Başkanı Av. Mustafa Afşin Ünverdi, "Partimiz yaklaşık 6 buçuk ay önce kuruldu. Sonrasında ilçe kongrelerimizi ve il kongremizi yaptık. 6 buçuk aya çok şey sığdırdık. Şimdi de iktidara yürüyecek, millete umut olacak partimizin milletvekili aday adaylarını sizlere takdim edeceğiz." dedi.

            Daha sonra sırasıyla Hüseyin Erkan İkikat, Oya Sağdıç Erocağı, Ali Cenap Atılgan, Şule Oruç, İsmail Bar, İbrahim Altunkaynak, Ali Turan Tokgöz, Mehmet Başal, Ali Yücel, Yavuz Cemil Erdem, Erkan Er, Hüseyin Yarıcı, Fatih Demirkol, Ömer Sağol, Doğuhan Özdemir, İrfan Alpat, Şükrü Serimer mikrofonu alarak kendilerini tanıttı.

            "Her şey iyi olacak, Türkiye iyi olacak." sloganıyla kendilerini tanıtan adaylar, Tokatlıların ve Türkiye'nin derdine derman olacak, ülkeyi kalkındıracak partinin İYİ Parti olduğunu belirterek, Tokatlılardan desteklerini istedi.

            Bundan sonraki süreçte kurulan komisyonda aday adayları ile ilgili değerlendirmeler yapılacak ve hangi adaya yer verilip verilmeyeceği belirlenecek.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat