TOPÇAMSPOR KULÜBÜ’NDEN  HASAN HÜSEYİN KOÇ’A TEŞEKKÜR
TOPÇAMSPOR KULÜBÜ’NDEN HASAN HÜSEYİN KOÇ’A TEŞEKKÜR

Tokat’ımızda Amatör Küme Futbol’da mücadele eden kulüplerden Topçamspor Kulübü, futbolun yanı sıra atletizm, basketbol, voleybol ve halk oyunları ekibi de çıkarıyor. Yakın zamanda, Halk Oyunları ekibi katıldığı Türkiye Finallerinde ilimizi temsil etti ve 8. oldu.

            Topçamspor Kulübü Futbol Antrenörü Orhan Yazıcı, Tokat Özgem Grup Basketbol Takımı Kulüp Başkanı, hali hazırda Ak Parti’den Tokat Milletvekilliği için Aday Adayı olan Hasan Hüseyin Koç’un kulübü ziyaret ettiğini duyurdu. Tokat’ta spora madden ve manen destekleri olan Hasan Hüseyin Koç’un Topçamspor Kulübü’ne verdiği desteklerle fahri başkanlık yaptığını vurguladı.

Orhan Yazıcı, Topçam Spor Kulübünün faaliyetlerden söz etti ve özetle şunları söyledi:

“Topçamspor Kulübünü, ilimizde kulüplerimiz artsın diye, Tokat’ımıza, gençlerimize hizmet olması sebebiyle geneli beden eğitimi öğretmenleri, diğer branş ve iş adamı arkadaşlarımızın da olduğu bir oluşumla kurduk ve destekliyoruz, Kulübümüz futbol takımı amatör takımdan başlayarak U11, U12, U13, U14, U15, U16, U17 ve U19 olmak üzere 9 kategoride mücadele ediyor. Bunun yanında atletizm, basketbol, voleybol ve halk oyunları ekibiyle Tokat’ımıza hizmet veriyor. Halk oyunları ekibimiz Türkiye finallerine katılarak Türkiye 8.si olmuştur.

Öğretmen arkadaşlarımızla birlikte hedefimiz Türkiye ve Tokat sporuna katkı sağlayıp, ahlaklı, terbiyeli, dürüst sporcular yetiştirmektir. Bu bağlamda Tokat’ımızın değerli büyükleri, iş adamları ve sporseverleri, velilerimizden destek bekliyoruz.

Değerli iş adamımız ve milletvekili aday adayımız sayın Hasan Hüseyin Koç başkanımız kulübümüzün en büyük destekçisi ve fahri başkanı olmuştur. Bizi maddi ve manevi şekilde desteklemiş ve desteklemeye de devam etmektedir. Kulübümüzü ziyaret ederek eksiklerimiz hakkında bilgi alıp yardım etmektedir. Sayın Hasan Hüseyin Koç başkanıma şahsım, kulübüm ve öğretmen arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunar, siyasi ve iş hayatında başarılar dilerim.”