TURHAL BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ BEKLER'E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KLİBİ

            Tokat’ın Turhal İlçesinde Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan doğum günü klibini izledikten sonra pastasını kesti.

            Turhal Belediyesi tarafından bu yıl 5.’incisi düzenlenen Ramazan Etkinlikleri kapsamında Turhal Kocakavak Kültür ve Sanat Geceleri Şiir programı öncesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Başkan Bekler için hazırlanan doğum günü klibi izlenerek ardından doğum günü pastası kesildi. Vatandaşların, belediye çalışanlarının ve Başkan Beklerin ailesinin de bulunduğu klip duygusal anlar yaşattı.

            Yoğun mesaisinden dolayı doğum günü olduğunu unuttuğunu ifade eden Yılmaz Bekler, "Bu kadar anlamlı Ramazan ayının huzuru içerisinde bu günün doğum günüm olduğunu bana hatırlatan çok kıymetli ekibime, değerli mesai arkadaşlarıma, yedisinden yetmişine saygı değer Turhallı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum, Biz büyük güçlü bir aileyiz. Mevlam hepimize ömrümüzün her anını, iyilik, güzellik ve doğruluk yolunda harcamayı nasip etsin. Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin." ifadelerini kullandı.

            Sürprizin  ardından aralarında Bestami Yazgan’ın da bulunduğu şairler eşliğinde Turhal da şiir rüzgarları esti. Halkın büyük katılımlarıyla gerçekleştirilen program sonrası vatandaşlara şairlerin kitapları dağıtılarak Bestami Yazgan tarafından da imzalandı.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat