TURHAL BELEDİYESİ'NİN İFTAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

Turhal'da Kayacık Mahallesi TOKİ konutlarında Turhal Belediyesince iftar programı düzenlendi.

            Ramazan başlangıcından beri Gazi Hasan Muhammed Çeçen Aşevi Sosyal Tesislerinde  her gün bin 500 kişiye iftar yemeği veren Turhal  Belediyesi, iftar programlarını sürdürüyor. Kayacık Mahallesi TOKİ Konutları önünde düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler Turhal Belediyesi birim müdürleri ve Ak Parti ilçe teşkilatı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

            Programda konuşan Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ilçede Ramazan ayının manevi atmosferinin en güzel şekilde yaşadıklarını söyledi. Başkan Bekler, “Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayını da etkinliklerimizle dolu dolu geçiriyoruz. Ramazan ayında bolluğun, bereketin ve kardeşliğin en güzelini birlikte yaşıyoruz” dedi.

            Başkan Bekler, konuşmasında birlik ve beraberliğinin önemine de dikkat çekti. Başkan Bekler, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

            "Toplumun her kesimi, ‘Ülkemize ne katabiliriz, ne üretebiliriz?’ diye düşünmeli. Bütün herkesin diğer kardeşine dargın olmaması, küs olmaması için ne yapılması gerekiyorsa yapmalı. Kardeşlik ve huzurun sürmesi, ülkemizin kalkınması için üzerimize düşeni el birliğiyle yapmalıyız. Nitelikli kimlikli insanlar yetiştirelim ve ilçemizi yaşam kalitesi yüksek ilçelerden biri olduğunu herkese söyletelim."

            İftar yemeğinin ardından okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ve duayla birlikte program sona erdi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat