TURHAL BELEDİYESİNDEN SOSYAL BELEDİYECİLİK VURGUSU

Sosyal Belediyecilik alanında örnek çalışmalara imza atan Turhal Belediyesi, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler döneminde geliştirilen projelerle adından sıkça söz ettiriyor.

            Yapmış olduğu projelerle halkın gönlüne dokunan uygulamalar yürüten Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler fırsat bulduğu her an ihtiyaç sahibi aileleri de bizzat ziyaret ediyor. Turhal Koca Kavak Kültür ve Sanat Akşamları programında konuşan Bekler, "Bir gün Belediye Başkanlığından ayrılacağız ve anlatmaya değer bulduğun en güzel eserin hangisidir diye sorduklarında Ramazan etkinliklerini söyleyip sosyal ve kültürel Belediyecilik kapsamında hayata geçirmiş olduğumuz projelerimizdir diyeceğim" dedi.

            Göreve geldiği günden itibaren Turhal Belediyesi olarak 350 program yaptıklarını söyleyerek 350. programın da Şiir akşamına denk gelmesinden dolayı bahtiyar olduğunu belirtti. Bekler, "Her ne kadar kalkınma ve  kentleşmeye yönelik Çarşamba Pazarını yapmış alt yapıları güçlendirmiş ırmak kenarını canlandırmış çarşıyı ihya etmiş olsak da parklar ve bahçelerde inşa etmiş olsak da geride ruhlara ve gönüllere hitabet ederek ne kadar iz bırakmışsak bunun en büyüğünün Sosyal ve Kültürel Belediyecilik kapsamında yapmış olduğumuz projelerimizdir." dedi.

            Fırsat buldukça hasta ve yakınlarını da ziyaret eden Bekler yaşlı, genci ve çocuklarla birlikte vakit geçirmeyi de ihmal etmiyor.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat