U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

2017 - 2018 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 75 ilden 127 takımın katılımıyla gerçekleşecek. Bu takımlardan birisi de ilimiz temsilcisi Erbaaspor’un U 7 takımı olacak.

            7-10 Haziran tarihlerinde altışar takımdan 19 grubun ve beş takımdan bir grubun, 8-10 Haziran tarihlerinde ise dörder takımdan iki grubun bulunduğu turnuvanın karşılaşmaları İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Bartın, Kütahya, Manisa, Aydın, Isparta, Afyonkarahisar, Kırıkkale, Çankırı, Amasya, Giresun, Sivas, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Siirt ve Ardahan olmak üzere 22 grup merkezinde oynanacak.

ERBAASPOR U 17’LERİ AMASYA’DA

            İlimizin temsilcisi Erbaaspor U 17 takımı, Amasya ilindeki gruplarda mücadele edecek. Rakipleri ise Çankırı ilinden MKE Çankırı, Samsun ilinden Atakum Belediye, Giresun ilinden 1957 Espiyespor, Sivas ilinden Yolspor ve Sinop ilinden Sinopspor olacak.

1. Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 22 takım, dört merkezde 2. Kademe müsabakalarını oynayacak ve gruplarını birinci tamamlayacak dört takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat