ANLAT HEMŞERİM DERTLEŞELİM OTOBÜSÜ TOKAT'TAYDI

İYİ Parti'nin 'Anlat Hemşehrim Dertleşelim' projesi kapsamında parti otobüsü Novada AVM önünde ve Cumhuriyet Meydanı'nda konuşlandı.

            'Anlat Hemşehrim Dertleşelim' otobüsünde İYİ Parti İl Başkanı Afşin Ünverdi, parti yöneticileri ve milletvekili adayları vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

            NOVADA AVM önündeki stantta basın açıklaması yapan 'Anlat Hemşehrim Dertleşelim' proje koordinatörü Fatih Şeker, "Sözlerime başlamadan önce projemizin fikir babası ve en büyük emektarlarından olan Fatih Demirkol başkanıma çok teşekkür ederim." dedi.

            Projeyi anlatan Şeker, şunları kaydetti:

            "Bugün İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığımızın ortak projesi olan "Anlat Hemşerim Dertleşelim" projemiz kapsamında sizlerle birlikteyiz. Sözlerime başlamadan önce projemizin fikir babası ve en büyük emektarlarından olan Fatih Demirkol başkanıma çok teşekkür ederim.

            İYİ Parti, Türkiye'de ki cesur insanların bir araya gelerek toplumun tüm kesimini kucakladığı bir siyasi harekettir. 16 yıldır iktidarın baskın ve korku rejimiyle yönettiği ülkemizde maalesef ki insanlarımız fikirlerini söyleyemez ve konuşamaz hale gelmiştir.

            Bizler, bu durum karşısında sizlerle dertleşebilmek ve sorunlarınız dinleyip çözüm üretebilmek için buradayız. Hedefimiz, susan Türkiye'yi konuşturmaktır.

            'İYİ Parti Dinliyor; Anlat Hemşerim, Dertleşelim' projesi kapsamında, sizlerle sohbet ederken, aynı zamanda genelde ülkemizin, yerelde de Tokat'ın, Tokat'lıların ortak sorunlarına hep

birlikte çare arayacağız.

            Başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener olmak üzere bizler, ülkemizin içinde bulunduğu karanlığı yeni bir anlayışla, yeni bir vizyonla yok etmek için bu yoldayız. Yıllardır duyuramadığınız sesinizi duymak, yaralarınızı sarmak için... Huzura ve refaha kavuşmanız için... Doğruluk, hak ve hukuk için yollardayız.

            Türk Milleti artık sahipsiz değil. İYİ Parti sadece Türk Milleti ile ittifak yaparak ülkemizi gerçek

sahipleriyle birlikte yönetmeye talip. Bu kapsamda çağrımız bütün Türkiye'yedir.

            Siz saygıdeğer basın mensuplarına, projenin yürütücüsü Mahalli idareler Başkanlığımıza, partimizin kurucu üyelerine, Tokat İl Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, Tokat'ın sıcak,

samimi ve vatansever insanlarına çok teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Yüzünü Güneşe Dön, Yüzünü Güneşe Dön Türkiye!"

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat