15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ’NDE İFTAR

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi tarafından 4. geleneksel iftar programı düzenlendi.

            15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bahçesinde kurulan iftar sofrasında Şube müdürleri, Öğretmenler, veliler, okuldan daha önce mezun olmuş öğrenciler ve okula devam eden öğrencilerin katılımı ile yaklaşık 550 kişi iftarını açtı. Okul yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen iftar yemeği Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ile başladı. Daha sonra tutulan oruçların kabul olması için dualar edildi.

            Geleneksel hale getirilen iftar yemeğini gelecekte de sürdürmek istediklerini belirten 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sami Öğüt, öğrencilerde motivasyonu sağlama açısından çok güzel bir program olduğunu söyledi.

            Aile ortamında güzel bir iftar açtıklarını ifade eden Okul Müdürü Sami Öğüt, “Gelecekte de okulumuzun bu güzelliklerinin devam etmesini istiyoruz. İftar programına; öğrenci velilerimiz,  öğretmenlerimiz, şube müdürlerimiz, mezunlar ve okula devam eden öğrencilerimizden oluşan yaklaşık 550 kişi civarında katılım oldu. İftarımızın her aşamasında emeği geçen arkadaşlarımıza, iftarımıza katılan bütün arkadaşlarımıza, katılmak isteyip katılamayan bütün arkadaşlarımıza ve sevgili öğrencilerimize, MEM Şube Müdürlerimize teşekkür ediyorum, Ramazanın feyzi nuru ve rahmeti hepimizin üzerine olsun” dedi.

            Öğretmenleri, aile ve arkadaşları ile beraber aynı sofrada yemek yiyen öğrenciler günün anısına hatıra fotoğrafı çekti. Program söylenen ilahilerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat