BAHADIR HOCA BURSA BÜYÜKŞEHİR İLE ANLAŞTI

Tokat Belediye  Plevnespor’u yeniden Efeler Ligi’ne çıkaran Bahadır Aksoy yeni sezonda Bursa Büyükşehir Belediyespor’u Erkekler 1. Ligi’nden Efeler Ligine çıkarmak için çalışacak. 

Spor gündeminde voleybol liglerinde transfer hareketliliği yaşanıyor. 2018-2019 Sezonunda Tokat’ımızı Efeler Ligi’nde temsil edecek Tokat Belediye Plevnespor, geçen takımın başında olan Başantrenör Bahadır Aksoy ile devam etmemişti ve bir dönem çalıştığı Reşat Arığ ile yeni sezon için anlaşmaya varmıştı.

            Tokat Belediye Plevnespor ile yeni sezon için yolları ayıran Başantrenör Bahadır Aksoy’un Erkekler 1. Ligi temsilcisi  Bursa Büyükşehirspor Takımı ile anlaşmaya vardığı görüldü. Bursa yerel basınına düşen ‘Tekin Ateşnal’ imzalı haberde, “Voleybolda başarı grafiğini sürekli artırmak isteyen Bursa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye’de ‘takımları Süper Lige taşıyan kişi olarak’ bilinen Antrenör Bahadır Aksoy’la 1 yıllık sözleşme imzaladı. En son Tokat Belediyesi Plevnespor’u çalıştıran ve takımı 1. Lig’den Efeler Ligi’ne çıkartan Antrenör Bahadır Aksoy, 2006 yılında Türkiye Genç Milli Voleybol Takımıyla Balkan Gençler Şampiyonluğunu yaşatmıştı. Aselsan Voleybol Takımını 1. Kümeden 2. Lige, oradan da Süper Lige çıkarma başarısını gösteren Aksoy, SSK Voleybol Takımıyla ise Süper Lig’de ikincilik ve Türkiye Kupası Şampiyonluğunu elde etmişti.” diye bilgiler paylaşıldı.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat