TESOB BAŞKANI ÇANKAYA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

“GÜÇ BİRLİĞİ YAPILMASI ÖNEMLİDİR” 

Tokat Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı iken Tokat Esnaf Odaları Birliği (TESOB) Başkanlığına talip olan Fehmi Çankaya genel kurul neticesi Başkanlığa seçilmişti. Mazbatasını alarak TESOB Başkanlık makamına geçen Fehmi Çankaya, hayırlı uğurlu olsun ziyaretlerini kabul ediyor.

            Tokat Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sezai Kaymak ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç TESOB Başkanı Fehmi Çankaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı uğurlu olsun temennilerini dile getirdiler.

EKONOMİYİ DÜZLÜĞE ÇIKARMAK GEREKİYOR

Başkan Fehmi Çankaya, gazetemizin ziyaretinden ötürü memnuniyetini ifade ederken, seçim sürecinde vurguladıkları ‘Birlik-Beraberlik’ temasını öne çıkarak hizmet vereceklerini tekrarladı. 15 bin üyesi bulunan büyük bir aile olduklarının mesajını veren Başkan Çankaya, seçimlerde önlerine gelen mali tablodan, borç yükünün 1 milyon lirayı bulduğundan söz etmişti. Genel kurula yansımamış borçların da çıkabildiğini söyleyen Çankaya, yeni dönemde mali disiplinle TESOB’u düzlüğe çıkaracaklarını, üye esnafın birlikten belge alırkenki ödeyecekleri miktarları azalttıklarını belirtti ve kasasında parası olan bir kurum haline getireceklerine değindi.

GÜÇ BİRLİĞİ VURGUSU

            Seçimler öncesi birlik ve beraberliği ön plana çıkarmışken, seçildikten sonra da Tokat’a, esnafına, ticaretine yararı dokunacak konularda sivil inisiyatiflerin, siyaset ve bürokrasinin güç birliği yapmasının yararlarına değinen Başkan Fehmi Çankaya, sağlam bir güç birliği tesis edilebilmesi için doğru bildikleri konuları her platformda dillendireceklerini anlattı.

BASININ DESTEĞİ ÖNEMLİ

            Tokat’ımızda basın camiasının şehrin ortak sorunlarının gündeme getirilmesinde önemli görevler üstlenebileceğinin vurgulandığı ziyarette Tokat Gazetemizin ‘çözüm odaklı’ yayın politikasının takdir aldığını beyan eden Fehmi Çankaya, güç birliğinde basının varlığının göz ardı edilemeyeceğine değindi.

            Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sezai Kaymak ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç da basın camiasının birer temsilcisi olarak üzerlerine düşeni yapmaktan geri kalmayacaklarını dile getirdiler ve yeni dönemin ilimiz esnaflarına hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat