UMURCA’DA ŞEHİDİMİZİN ADINA PARK YAPILDI

Yapımına 2010 yılında başlanılan piknik alanı zaman zaman yeni yapılan ek işlerle çehresini değiştirmektedir.

Hayır sever vatandaşların yardımlarıyla, Devletimizin katkılarıyla, Köy Muhtarlığın ve Dernek yönetimin çabalarıyla ayrıca Reşadiye Kaymakamlığı ile birlikte Tokat İl Özel İdare encümenlerin emekleriyle ihtiyaç halinde gelişen piknik alanı Şehidimiz Nedim Demir'in isminin verilmesiyle manevi ortamda anlam kazanmış oldu.

Umurca Köyü Muhtarı Osman Çiçek piknik alanın bakımının sağlanması, gelen misafirlere en iyi durumda hizmet verilmesi açısından görevli tutarak ortamın daha iyi olmasına katkı sağladı.

Şehit Nedim Demir piknik alanına gelen misafirlerin ibadet ihtiyacı da düşünülüp alana bay ve bayanlara ayrı yerlerde ibadetlerini yapmaları için mescid yapılarak hizmete sunulmuş oldu.

Yine mekanı kullanacak misafirler için akşamları da sakin bir ortamda aileleriyle geçirmek isteyenleri de düşünen Muhtar Çiçek alanın elektrik ihtiyacını giderip hizmete sunmuştur.

Şehidimizin adına yakışması için alana Bayrak direği ve dikilen yerin yapımını Serdar Çiçek'in emekleri olduğu gibi ayrıca Bayrağımızın dalgalanması için MHP Tokat 26. Dönem Milletvekili Adayı, 27. Dönem Milletvekili A. Adayı Ayhan Özçelik bu ihtiyacın giderilmesine vesile olup Şehidimizin ruhu yüceltmiştir

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat