AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran'da seçimlerini değerlendirdi.

Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılarak bir konuşma yapan Erdoğan,  Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanan 24 Haziran seçimlerinin kesin sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek, “Yüzde 52,59’luk bir oy oranıyla milletimizin teveccühüne mazhar olduk. Seçimlere katılma oranı yüzde 86,24 gibi, gerçekten çok yüksek bir düzeyde gerçekleşti. Buradan Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanan 50 milyon 68 bin 627 vatandaşımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şahsımızı bu göreve layık gören her bir kardeşime ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Milletimizin güvenine layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

TOKAT’TAN KATILAN İSİMLER

            Tokat’tan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Ak Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Yıldırım ve Ak Parti Tokat İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk katıldı.

BAŞKAN EROĞLU’NDAN PAYLAŞIM

Toplantıya katılan isimlerden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “24 Haziran seçimleri sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Yeni ve Büyük Türkiye için atmış olduğumuz bu ilk adımın ülkemize hayırlar getirmesini dilerim.” diye yazdı.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat