TARIMDA 2019 YILI YAYIM PROGRAMI HAZIRLIKLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Tokat Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce ilçe müdürleri şube müdürleri teknik personelin katılımı ile 2019 yılı İl Yayım Programı hazırlık toplantısı yapıldı.

            Tokat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcıları Ümit Ok ve H.İbrahim Sever, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mehmet Demirkol'un katılımlarıyla yapılan toplantıda İl Müdürü Orhan Şahin  eğitim ve yayımın önemini vurgulayarak  2019 yılı Yayım programının ilimize yönelik önceliklerine değindi.

            Konu bazında demonstrasyonlar, tarla günleri, çiftçi toplantıları  ve diğer eğitimlerin planlandığı toplantı sonrasında Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mehmet Demirkol, doğal  afet ve borç erteleme hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

            Kalite Kontrol Yönetim Sistemi Sorumlusu Ali Rıza Kaçmaz  ise kalite kontrol sistemi yeniden gözden geçirme konulu sunumunu yaptı.

            Yaklaşık 2,5 saat süren toplantı sonrasında ilçe müdürleri , şube müdürleri ile İl Müdürü Orhan Şahin ayrı bir bilgi alışveriş toplantısı yaptı.

 

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat