EFELER TEMSİLCİSİNDEN GENÇLİK SPOR ZİYARETİ

Tokat’ımızın voleybol branşındaki temsilcisi Tokat Belediye Plevnespor yeni sezonda EFELER LİGİ’nde mücadele edecek. En üst ligde devasa rakipleri ile mücadele edecek ekibin yeni sezon antrenörü de bir dönem görev yapmış, kendini Tokatlılara, voleybol severleri sevdirmiş Reşat Arığ olacak.

            Tokat Belediye Plevnespor Kulübü As Başkanı İsmet Yiğit ile Voleybol Takımı Başantrenörü Reşat Arığ geçtiğimiz gün Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete dair bilgi ve fotoğraf kurumun resmi sitesinden paylaşıldı. Paylaşım şöyle oldu:

            “Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi Temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü As Başkanı İsmet Yiğit, beraberinde Kulüp Menajeri Abdullah Mert, A Takım Baş Antrenörü Ahmet Reşat Arığ ve Yrd.Antrenör İlker Altan ile birlikte İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, 2018-2019 Sezonu öncesinde istişarelerde bulundular.

İl Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen ziyarete Şube Müdürümüz ve Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi İbrahim Tarun da katılım sağlamıştır.”

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat