TOKATSPOR’UN YOLDAŞ’I OLDU

Tokatspor Kulübü Başkanı Ufuk Akçekaya ve Yönetim Kurulu Üyesi, Sportif Direktör Ahmet Dursun, yeni dönem kadrosunu kurmak için ilk imzaların atıldığını duyurdular. İstanbul’da Başkan Akçekaya ve Dursun’un bulunduğu ortamda, dış transferde ilk imza Gençlerbirliği ekibinden forvet Berat Tosun (24) olmuştu. İç transferde stoper Hasan Erbey ile yeniden 2 yıllık sözleşme imzalanmıştı.

TEKNİK ADAM DA AÇIKLANDI

            Başkan Akçekaya ile Ahmet Dursun, 09 Temmuz Pazartesi günü akşamı Tokatspor’un yeni teknik direktörünü de duyurdular. Geçtiğimiz sezon Tokatspor ile birlikte aynı grupta yer alan İnegölspor ekibinin Teknik Direktörü Murat Yoldaş ile anlaşmaya varıldığı açıklandı. Kulübün resmi sosyal mecra hesabından yapılan duyurda “Tokatspor Teknik Direktörlüğü görevine son olarak İnegölspor'u çalıştıran Murat Yoldaş getirildi. Yoldaş ile yapılan detaylı görüşmelerin ardından akşam geç saatlerde kesin anlaşmaya varılmıştır. Yoldaş'a yeni görevinde başarılar dileriz.” ifadeleri yer aldı.

MURAT YOLDAŞ’IN TEKNİK ADAM KARİYERİ

 

            Tokatspor’un yeni Teknik Direktörü Murat Yoldaş’ın TFF resmi sitesindeki Bilgi Bankası’ndaki verileri bakıldığında 17 Haziran 1968 yılı Bursa ili doğumlu olduğu görülüyor. 2001 yılında Petkimspor antrenörü olarak teknik adamlık görevine başladı. 2003 yılında Göztepe A.Ş.’nin Antrenörü oldu. 2004 yılında Aydınspor, 2005 yılında Beylerbeyispor, 2006 yılında Orhangazi Belediyespor, Aydınspor, Aydınspor 1923 takımlarının ardından geçen sezon İnegölspor’un Teknik Direktörlüğünü yaptı. Geçen sezon İnegölspor ligi 7. sırada bitirmişti. İnegölspor, Tokatspor’u İnegöl’de 1-0, Tokat’ta da 1-2 yenmişti. 

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat