TOKATSPOR'DA KAMP DÖNEMİ BAŞLADI

Tokatspor, kamp programının ilkine Fenerbahçe’nin de kamp yaptığı Topuk Yaylası Tesislerinde başladı.

            Tokatspor Yönetim Kurulu, yeni sezon için takımın hazırlık ve kamp programını kamuoyuna duyurmuştu. Transfer çalışmalarının yürütüldüğü ortamda anlaşmaya varılan Teknik Direktör Murat Yoldaş nezaretinde yeni oyuncular 17 Temmuz Salı günü Tokat Adnan Çiçek Spor Tesislerinde toplanıldı.

            Yönetim Kurulu görev dağılımında Başkan Vekili görevini üstlenen Ahmet Dursun öncülüğünde Teknik Direktör Murat Yoldaş ve futbolcuların Tokat’ta toplanmaları sonrasında 8 günlük kamp Tokat’ta oldu. Bu süreçte yeni oyuncuların ve Teknik Kadronun şehri tanıması, taraftarlar ve basın ile buluşması sağlandı. Futbolcular Teknik Direktör Murat Yoldaş nezaretinde Uzunburun Spor Tesislerinde çalışmalarını sürdürdü. Tokatsporlu taraftarlar da antrenmanlarda Tokatspor'u yalnız bırakmadı. Tokat'taki 8 günlük programın ardında 29 Temmuz Pazar gününü şehir dışı kamp programı başladı. Tokatsporlu futbolcular dün sabah saatlerinde Uzunburun Spor Tesislerinden yöneticiler nezaretinde Topuklu Yaylasına uğurlandı. Tokatspor Kulübünün resmi hesabından yapılan bilgilendirmede kamp programının 10 günlük olacağı duyuruldu.

FENERBAHÇE’NİN TOPUK YAYLASI TESİSLERİ

            Tokatspor, kamp programının ilkine Fenerbahçe’nin de kamp yaptığı Topuk Yaylası Tesislerinde başladı. Düzce ilindeki TOPUK YAYLASI TESİSLERİ’nde dün başlayan kamp programı çerçevesinde 8 Ağustosa kadar çalışmalar olacak.

SONRASINDA ERZURUM VAR

            Tokatspor’un ikinci kap programı da 10 Ağustos ile 20 Ağustos tarihlerinde Erzurum ilinde olacak.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat