GENÇLİK MERKEZİNDE YAZ OKULU SONA ERDİ

Tokat Gençlik Merkezi ve Hayrat Vakfı Tokat İl Temsilciliği işbirliği ile Tokat Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen Yaz Okulunun kapanış programı gerçekleştirildi.

            Tokat Gençlik Merkezi ve Hayrat Vakfı Tokat İl Temsilciliği işbirliği ile Tokat Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen Yaz Okulunun kapanış programı 25 Haziran - 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında Tokat Gençlik Merkezinde yapıldı.

            5 hafta süren Yaz Okulunda 9 - 14 Yaş arası katılımcılara Kur'an-ı Kerim, Siyer, Osmanlıca, Temel Dini Bilgiler, İlmihal, Sportif, Sanatsal faaliyetlerin yanı sıra ve çeşitli sosyal etkinlikler de sunuldu. Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada programda emeği geçenlere teşekkür edilerek, "Hayrat Vakfı ile yürütmüş olduğumuz çalışma kapsamında 2018 yaz dönemi kursumuzda eğitim alan çocuk ve gençlerimize sertifikalarını takdim ettik. Protokol kapsamında yaz boyu 120 çocuğumuz Kur’anı Kerim öğrenerek Değerler Eğitimi’nde yer aldı. Birbirinden güzel çalışmalara imza atan çocuklarımız çeşitli yarışmalar ve eğitimlerde yer alarak yaz dönemi boyunca verimli ve eğlenceli vakit geçirme fırsatı buldu." denildi.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat