KADIN LİGLERİNE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

2018-2019 sezonu Kadın Ligleri'ne katılım için başvuru süresi 3 Ağustos 2018 mesai saati bitimine kadar uzatıldı. Kadın Ligleri'ne katılmak isteyen kulüplerin, katılım evraklarını elektronik posta yoluyla TFF'ye ulaştırmaları gerekiyor.

            Bir başka zorunluluk da Kadın Ligleri Statüsü'nün eklerinde yer alan belgelerin ilgili kısımlarının  kulüp yetkilileri tarafından eksiksiz olarak doldurulması.

            Başvurular kadinfutbolu@tff.org adresine elektronik posta yoluyla ulaştırılacak. Bunun dışında bir başvuru usulü (kargo, posta, faks vb.) kesinlikle kabul edilmiyor. 2018-2019 sezonunda Kadınlar 1. 2. ve 3. Ligi'nde yer alan takımların, 2018 Yıldız Kızlar veya Genç Kızlar kategorilerinden en az birine katılmaları gerekiyor. Bu zorunluluğa uymayan kulüplere takip eden sezonda uygulanmak üzere (-6) puan silme cezası verilecek.

            2018 - 2019 sezonunda Kadınlar 3. Ligi'ne yeni dahil olacak kulüplerin 2018 Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birinde yer almış olmaları şartı bulunuyor.

            2019-2020 sezonunda Kadınlar 3. Ligi'nde yer almak isteyen kulüplerin de bu sezon düzenlenecek Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birinde yer almaları gerekiyor.

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat